مدیر مؤسسه خیریه امیرالمؤمنین (ع) حماسه‌سازان؛ 12 مؤسسه خیریه در شاهین‌شهر و میمه به‌صورت تخصصی و غی :: .:همه باهم صدای کرد:.

مدیر مؤسسه خیریه امیرالمؤمنین (ع) حماسه‌سازان؛ 12 مؤسسه خیریه در شاهین‌شهر و میمه به‌صورت تخصصی و غی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  حجت السلام مهران مرادی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس و پایگاه خبری جویا در شاهین‌شهر و میمه با تسلیت به فرارسیدن اعیاد ماه‌های محرم و صفر و با اشاره به فرمایشی از امام علی (ع) می‌فرمایید: «هیچ‌کس از دنیای خود بهره‌ای نمی‌برد مگر آنچه را برای آخرتش انفاق می‌کند»، اظهار کرد: با تلاش‌های حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شهرستان‌های برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی مؤسسه خیریه امیرالمؤمنین (ع) حماسه‌سازان به شماره ثبت 4171 جهت دستیابی به هدفی مقدس فعالیت خود را درزمینهٔ حمایت از اقشار آسیب‌پذیر و کم‌درآمد چند ماهی است آغاز نموده و در این راه دشوار و طاقت‌فرسا خود را متعهد دانسته تا مرهم و تسکینی بر رنج و غم‌های مردم نیازمند باشد.

  وی در ادامه افزود: یکی دیگر از دلایل تأسیس این مؤسسه خیریه این بود که حجم بالای مراجعات و تقاضاهای مردمی به دفاتر آقای حاجی دلیگانی نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس درخواست انواع تسهیلات درمانی، اشتغال‌زایی، تأمین جهیزیه برای نوعروسان، کمک‌های مالی به خانواده‌های بی‌بضاعت و زنان بد سرپرست یا بی‌سرپرست و معلولین جامعه بود.

  مدیر مؤسسه خیریه امیرالمؤمنین (ع) حماسه‌سازان تصریح کرد: با تلاش‌ها و رایزنی‌های که آقای حاجی دلیگانی این نماینده مردم در مجلس و ارگان‌ها و نهادهای دولتی و خصوصی انجام داده‌اند ماهیانه نزدیک به یک میلیارد تومان از طریق دفاتر ایشان در 2 شهرستان برخوار، شاهین‌شهر و میمه به اقشار مختلف مردم انواع تسهیلات کم‌بهره پرداخت می‌شود.

  وی خاطرنشان کرد: بر اساس اظهارنظرهای آقای حاجی دلیگانی، مجلس شورای اسلامی ماهیانه تنها 2 میلیون تومان تسهیلات به نمایندگان مجلس جهت پرداخت به اقشار آسیب‌پذیر جامعه کمک می‌کند که این مبلغ ناچیز نمی‌تواند پاسخگوی همه اقشار آسیب‌پذیر شهرستان‌های برخوار، شاهین‌شهر و میمه باشد.

  مرادی در ادامه اظهار کرد: به همین دلایلی که ذکر شد بین این مؤسسه خیریه و عبدالله حق‌شناس گرگابی مسئول دفتر آقای حاجی دلیگانی نماینده مجلس تفاهم‌نامه‌ای به امضاء رسید، تا برخی از اقشار آسیب‌پذیری که به دفتر نماینده مجلس جهت حمایت و یاری‌رساندن مراجعه می‌کنند، از طریق این مؤسسه خیریه به آن‌ها کمک شود.

  وی با یبان اینکه وضعیت فقر و بخصوص کمبود اشتغال در شهرستان‌های برخوار، شاهین‌شهر و میمه بسیار نگران کنند است، ادامه داد: یکی از مهم‌ترین سیاست‌های این مؤسسه خیریه این هست که فعالیت خود را در حوزه اشتغال با قول‌های مساعدی که اعضای شورای 2 شهرستان داده‌اند چند برابر کند.

  مدیر مؤسسه خیریه امیرالمؤمنین (ع) حماسه‌سازان تأکید کرد: در این دو ماه فعالیت این مؤسسه خیریه با توجه به تحقیقاتی که از مراجعات به عمل آمد تاکنون نزدیک به 30 نفر راست آزمایی صحبت‌های آن‌ها برای ما روشن‌شده و تحت پوشش این مؤسسه خیریه قرارگرفته‌اند.

  وی با بیان اینکه نزدیک به 12 مؤسسه خیریه در شهرستان شاهین‌شهر و میمه به‌صورت تخصصی (دانش آموزی-معلولین) و غیرتخصصی فعالیت می‌کنند، گفت: یکی از ضعف‌های این مؤسسات خیریه به‌صورت پراکنده فعالیت کردن آن‌ها است یعنی یک سامانه جامع و واحد بین آن‌ها وجود ندارد که در این زمینه در حال رایزنی با سایر مدیران مؤسسات خیریه هستیم.

  مرادی با بیان اینکه کمک‌های کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی چندان کفاف زندگی مخارج برخی از مددجویان را با این وضعیت تورم و نگرانی را نمی‌کند، تصریح کرد: برخی از مؤسسات خیریه زیر نظر فرمانداری هستند یعنی سازمان‌های مردم‌نهاد می‌باشند و برخی زیر نظر اماکن‌اند.

  انتهای پیام/

  نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : چهارشنبه 21 مهر 1395 ساعت: 13:27
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها ads-123