یک منبع آگاه خبر داد: فرماندار شهرستان برخوار به‌زودی معرفی می‌شود :: .:همه باهم صدای کرد:.

یک منبع آگاه خبر داد: فرماندار شهرستان برخوار به‌زودی معرفی می‌شود

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  یک منبع کاملا آگاه در فرمانداری شهرستان برخوار گفت: به علت بازنشسته شدن محمدرضا عبدانی فرماندار شهرستان برخوار قرار است طی هفته‌های آینده فرماندار جدید این شهرستان از سوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان معرفی شود.

  یک منبع کاملا آگاه در فرمانداری شهرستان برخوار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس ضمن عرض تسلیت فرارسیدن اربعین سید و سالار شهیدان حضرت عبدالله الحسین(ع) اظهار کرد: به علت بازنشسته شدن محمدرضا عبدانی فرماندار شهرستان برخوار قرار است طی هفته‌های آینده فرماندار جدید این شهرستان از سوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان معرفی شود.

  وی افزود: تا معرفی فرماندار جدید شهرستان برخوار محمود سلطانی معاون کنونی فرماندار سرپرستی فرمانداری را بر عهده خواهد داشت.

  به گزارش فارس برخوار در اصل بلخار بوده که بل به معنی بسیار و خار به معنی تیغ و خار است که در کل به معنی سرزمین پر از خار و تیغ است برخی هم برخوار را به معنی مهد پرورش اسب عنوان می‌کنند.
  شهرستان برخوار با جمعیتی نزدیک به 100 هزار نفر و با وسعت ۷۷/۱۹۵۲ کیلومترمربع که از این مقدار حدود ۱۸۶۳ کیلومترمربع آن دشت و بقیه به‌صورت ارتفاعات است؛ در شمال اصفهان واقع‌شده است که دولت‌آباد، سین، دستگرد، کمشچه، خورزوق، شاپورآباد و حبیب‌آباد ازجمله شهرهای این شهرستان هستند.

  و از بزرگان این شهرستان می‌توان به حضرت آیت‌الله محمدعلی ناصری دولت‌آبادی مجتهد و استاد اخلاق حوزه‌های علمیه اشاره کرد.

  انتهای پیام

  نویسنده : بازدید : 11 تاريخ : چهارشنبه 3 آذر 1395 ساعت: 15:14
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها ads-123