خریدوفروش رأی محکومیت کیفری محسوب می‌شود

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  به گزارش پایگاه خبری جویاآنلاین، حجت السلام مهران مرادی مسؤول هیئت نظارت انتخابات شهرستان شاهین‌شهر و میمه عصر روز یکشنبه ۱۷ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۶ در جلسه توجیهی قانون و مقررات انتخابات شهرستان شاهین‌شهر و میمه که با حضور کاندیدهای تائید صلاحیت شده برای پنجمین دوره از انتخابات شوراهای شهر و روستا در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزارشده بود، با اشاره به داستان قرآنی از بنی‌اسرائیل و پرداختن به حوزه تخصصی و فوق تخصصی انتخابات اظهار کرد: عرصه مدیریت عرصه تخصصی است و کاندیداها باید بدانند که با قول دادن‌های الکی هیچ‌چیزی حل‌وفصل نمی‌شود.

  وی با بیان اینکه در تائید صلاحیت‌ها تمام تلاش خود را اعضاء بکار گرفتند که به‌هیچ‌عنوان سیاسی عمل نشود. افزود: عده‌ای با شایعه‌پراکنی تلاش می‌کنند که فضای سالم انتخابات را مخدوش کنند؛ اما باید گفت تلاش این دسته افراد راهی به‌جایی نخواهد برد. چراکه ما در تائید صلاحیت افراد به‌هیچ‌عنوان سیاسی عمل‌نکرده‌ایم و نخواهیم کرد.

  مسؤول هیئت نظارت شهرستان شاهین‌شهر و میمه ادامه داد: برخی از کسانی که رد صلاحیت شده‌اند با شایعه‌پراکنی عنوان می‌کنند چون از مخالفان یا رقیبان آقای حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده کنونی مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس بوده‌ام مرا رد صلاحیت کرده‌اند در حالی به‌هیچ‌عنوان ملاک همچنین سخنان بدون تفکری نبوده است.

  وی با بیان اینکه بوده‌اند عده‌ای از مسئولان کشوری به دفتر آقای حاجی دلیگانی نماینده مجلس جهت جلب‌توجه و حمایت مراجعه کرده‌اند، تصریح کرد: اما تاکنون عمل خلاف قانونی از این نماینده مردم در مجلس ندیده‌ام و اگر همچنین چیزی را مشاهده نمائیم توجه داشته باشید بدون شک و هیچ‌گونه ترسی آن را به مردم اطلاع‌رسانی خواهم کرد.

  حجت السلام مرادی با بیان اینکه حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس بر اساس تعقل و منطق از برخی نا عدالتی‌ها دولت‌ها انتقاد می‌کند و برای او ملاک و معیار چپ و راست نیست بلکه مردم و مشکلات جامعه هست که به گوش مسؤولان مربوطه برساند، بیان داشت: برخی در سطح شهر عنوان می‌کنند که فلان ائتلاف وابسته به جریان آقای حاجی دلیگانی یا هم تفکر او می‌باشد درحالی‌که به‌هیچ‌عنوان همچنین چیزی وجود ندارد؛ و به‌شدت این موضوع تکذیب می‌شود.

  وی با بیان اینکه ارتباط‌های با خود آقای حاجی دلیگانی و دفتر او دلیل بر وابسته بودن یا هم‌فکر بودن با این نماینده مجلس نیست، گفت: تخلفات انتخاباتی از جمله خریدوفروش رأی، دادن نهار و شام، برانگیختن احساسات اقوام و قبایل مختلف و…چنانچه مسند شود به‌عنوان محکومیت کیفری محسوب خواهد شد و کاندیدهای متخلف برای دوره‌های بعد نخواهند توانست در انتخابات شرکت کنند.

  حجت السلام مهران مرادی به عنوان مسؤول هیئت نظارت شهرستان شاهین‌شهر و میمه در این جلسه اظهار نکرد که برای جلسه توجیهی کاندیداها آمده بود یا دفاع از آقای حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی؟!

  انتهای پیام/ج

  نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : شنبه 20 خرداد 1396 ساعت: 16:00
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها