شقشقیه ای برای کولبران شهیدمان :: .:همه باهم صدای کرد:.

شقشقیه ای برای کولبران شهیدمان

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها


  شما بنویسید «کشته»؛ من می خوانم «شهید».  بلای تجریش نشینی و درّوس_نشینی از حال ملت غافلتان کرده است و نمی فهمید که یک کُرد نمی تواند شبها با دستی خالی، چشم در چشم یک خانواده چشم انتظارِ یک لقمه نان بدوزد. کرد مرد است و غیرت دارد. نمی تواند گرسنگی و فقر لایطاق خانواده اش را ببیند.

  * اگر در تاریکی، روشنی، سرما و گرما حتی با پاهایی بریده(!)کوله ای لباس بر دوش می گیرد و برای شندرغاز در میان کوه و کمر و راه های سنگلاخ، خود را از این سو به آن سوی مرز می کشاند ، به دلیل این نیست که نمی داند قاچاق غیرقانونی است. به دلیل آن است که مجبور است. و این جبر را شما بر او تحمیل کرده اید. مگر چه قدمی در راستای حل مشکلات مرزنشینان این کشور برداشته اید!؟ و مگر کدام زمینه اشتغال را برای این کولبر مرز نشین ایجاد کرده اید که اکنون انتظار دارید کولبری نکند؟! دستِ به آمارتان که خوب است. لااقل با آمارهای کذایی تان اندکی تحمیرمان کنید. تمام همّ و غمّتان شده است تهران ؛ آنهم از تجریش به آنسو.

  *به کدام سو می روید؟حضرات! سنگ ها را بسته و سگها را رها کرده اید. حرامخواری که  ماهانه ده ها و بل صدها میلیون حقوق می گیرد را تبرئه می کنید و بر کولبری که محتاج قاتق شبش است سخت می گیرید و یاد اجرای قانون می افتید؟!

  *این چه قانونی است که برای حرامخوران نجومی بگیریتان ساکت است و برای این کولبران بی پشت و پناه مرز نشین ، دستور شلیک می دهد ؟! این چه قانونی است که مجوز می دهد تا تمام دولت علیّه جمهوری اسلامی ایران، از وزیر اصولگرای دادگستری اش تا معاون اول اصلاح طلبش برای تبرئه دختر قاچاقچی وزیر بسیج شوند و به کولبر که می رسد دستور تیر می دهد؟!!

  *بوالله هنوز باورتان نشده است که الملک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الظلم. و چه بسا که ظلم حاکمان به کفر رعیت بینجامد. حال هی بنشینید پشت میزهای سمیناهارتان و در خصوص علل گسترش بی حجابی ، مصرف روانگردان و مشروبات الکلی و رویگردانی جوانان از مظاهر دینی فلسفه ببافید.
  انبر عافیت طلبی و دنیاخواهی تان سکه فهمتان را کج کرده است.
  *شما بنویسید "کشته" ؛ ما می خوانیم "شهید"

  *پ.ن.۱:ننگ بر این روزگار که حرامخواری شمایان کار را به جایی رسانده است که منافقین حرامزاده برای کولبران شهید ما اشک تمساح بریزند.

  *پ.ن.۲: یک امر دیگر رهبری هم در گیر و دار سیاست بازی دولتمردان زمینگیر شد.


  حسین غلامی|تحریر خیال

  برچسب ها : کولبران شهیدمان

  نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : يکشنبه 26 شهريور 1396 ساعت: 18:41
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها ads-123