استخدام‌های بی‌ضابطه کمر شهرداری شاهین‌شهر را شکسته است

ساخت وبلاگ
چکیده : به گزارش پایگاه خبری صدای جویا، همان‌گونه که در اخبار قبلی بیان کردیم با روی کار آمدن اعضای جدید شور... با عنوان : استخدام‌های بی‌ضابطه کمر شهرداری شاهین‌شهر را شکسته است بخوانید :

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا، همان‌گونه که در اخبار قبلی بیان کردیم با روی کار آمدن اعضای جدید شورای پنجم شاهین‌شهر و انتخاب عیسی بهمنی به‌عنوان شهردار جدید این شهر ظاهراً آقای بهمنی مدیر جدید این مجموعه این روزها مشغول گرفتن تصمیمات و دستوراتی برای پیشرفت و آبادانی این شهر است که امروز یکی از این دستورات در کانال‌ها و شبکه‌های اجتماعی این شهر موجی از اعتراض را توسط پرسنل سازمان‌های مختلف شهرداری این شهر ایجاد کرد. و آن‌هم دستوری مبنی بر کاهش حقوق کارمندان و کارگران شهرداری بود.

مهرداد مختاری رئیس شورای اسلامی شاهین‌شهر در پی این اتفاقات نامه‌ای جهت پاسخگویی به رشته تحریر در آورده است که شرح آن به‌صورت ذیل است:

«در خصوص مشکلات حقوق پرسنل شهرداری باید عرض کنم ؛ متأسفانه بسیاری از دوستان و همکاران از اوضاع بد مالی شهرداری بی‌خبر هستند و نمی‌دانند که طبق برنامه ششم توسعه ارزش‌افزوده و حقوق شهر شاهین‌شهر در این خصوص به‌شدت کاهش‌یافته به‌نحوی‌که شهرداری حدوداً ۶۰ میلیارد تومان از بودجه ۱۶۷ میلیارد تومانی خود را از دست داده است.

از طرفی غیر از رکود بازار ساخت‌وساز در کل ایران بحث کاهش تراکم و ارتفاع ساخت‌وساز در شاهین‌شهر نیز‌ مزید بر علت شده به نحوی که شهرسازی شهرداری در ۶ ماهه اول سال جاری می بایستی ۳۵ میلیارد تومان درامد کسب‌ کرده باشد که این مبلغ حدوداً ۷ میلیارد تومان است.

به تمامی این اتفاقات و کاهش درامدها استخدام‌های بی‌ضابطه را نیز اضافه نمایید که کمر شهرداری را شکسته است. بیش از ۶۰۰ نفر نیرو مازاد در شهرداری مشغول به کار شده اند

کاری که اصلا نیست و بیکارند و فقط حقوق و مزایای آن را می‌گیرند، از طرفی اضافه‌کاری ‌از کسی کم نشده است و این حرف‌ها نوعی جوسازی‌ است، چراکه طبق قانون کار ‌حداکثر سقف اضافه‌کار برای کارگران ۱۲۰ است.

ولی این اضافه‌کار ۱۷۵ ساعت پرداخت‌شده که مشکلات قانونی و شرعی دارد و خلاف قانون می‌باشد و جالب اینکه برای همه به‌صورت مساوی در نظر گرفته می‌شود.

مثلاً کسی ‌که یک ساعت اضافه‌کار حقیقی دارد و کسی که ۱۰۰ ساعت اضافه‌کار ‌دارد و چه کسی که غیره اضافه‌کار دارد، همه یکسان دریافت می‌کنند وگرنه اضافه‌کار‌ حداکثری ۱۲۰ ساعت برای همه پرداخت‌شده است حتی ‌بدون یک ساعت اضافه‌کار؛ علی ایحال

هر فردی که فکر‌ می‌کند حقش ‌ضایع‌ شده اعلام کند تا بررسی و نتیجه‌اش به ایشان گزارش گردد؛  و من الله توفیق ارادتمند ، مهرداد مختاری رئیس شورای اسلامی شاهین‌شهر»

انتهای پیام/ج

استخدامهای,بیضابطه,شهرداری,شاهینشهر,...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : پنجشنبه 20 مهر 1396 ساعت: 21:41