هیات رئیسه جدید شورای اسلامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه انتخاب شدند :: .:همه باهم صدای کرد:.

هیات رئیسه جدید شورای اسلامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه انتخاب شدند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از شاهین‌شهر اصفهان، امروز اولین جلسه پنجمین دوره شورای اسلامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه به ریاست احمدرضا بیکی حسن در محل فرمانداری تشکیل و برای انتخاب و برای انتخاب اعضای هیات رئیسه شورا اخذ رأی به عمل آمد.

  حاضرین در جلسه از بین همه اعضاء شرکت کننده، اسماعیل فرهادی را برای پنجمین سال پیاپی به‌عنوان رئیس و رسول شاه رجبیان را به‌عنوان نائب رئیس و حسین خسروی را به‌عنوان خزانه‌دار و آقایان حسین کریمی و محمدرضا بیکیان را نیز به‌عنوان منشی شورای اسلامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه با رأی مخفی و اکثریت نسبی انتخاب نمودند.

  همچنین آقای اسماعیل فرهادی به‌عنوان سخنگو و آقای مجتبی نیرومند به‌عنوان نماینده شورای اسلامی شهرستان در شورای اسلامی استان انتخاب شدند.

  شایان ذکر است؛ آقایان اسماعیل فرهادی، رسول شاه رجبیان، حسین کریمی، حسین خسروی، رمضان علی بیابانی، محمدرضا بیکیان، مجتبی نیرومند، احمدرضا بیکی حسن و خانم پرستو جهانگیری به‌عنوان اعضای شورای شهرستان انتخاب گردیدند.

  انتهای پیام/ج

  نویسنده : بازدید : 0 تاريخ : پنجشنبه 20 مهر 1396 ساعت: 21:41
  برچسب‌ها : شهرستان,شاهینشهر,
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها ads-123