۹ دی خطی است که دوست را از دشمن انقلاب جدا کرد

ساخت وبلاگ
چکیده : خداداد خدادادی دشتکی عصر امروز در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی صدای جویا در اصفهان ضمن گرامیداشت سا... با عنوان : ۹ دی خطی است که دوست را از دشمن انقلاب جدا کرد بخوانید :
خداداد خدادادی دشتکی عصر امروز در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی صدای جویا در اصفهان ضمن گرامیداشت سالروز حماسه مردمی ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، اظهار کرد: به‌راستی‌که ۹ دی پیوند امت با ولایت بود و در این روز مردم به حمایت از ولایت و آرمان‌های امام راحل (ره) به میدان آمدند و همه نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کردند.

وی تصریح کرد: حماسه ۹ دی بر خواسته از دل ملت بود و متعلق به هیچ گروه و جناح خاص نیست بلکه متعلق به‌تمامی ملت است.

استاد حقوق خصوصی دانشگاه پیام نور اصفهان با بیان اینکه ۹ دی خطی است که دوست را از دشمن انقلاب جدا کرد، افزود: حماسه ۹ دی روز مردودی خواص بی‌بصیرت و اوج بصیرت و ولایت مداری ملت انقلابی ایران اسلامی و باطل‌السحر فتنه گران بود.

وی با تأکید بر حفظ وحدت و انسجام در جامعه، بیان داشت: ۹ دی یعنی زنده نگه‌داشتن ارزش‌های انقلاب و مقابله با شیاطین شرق و غرب و استکبار جهانی!

این تحلیلگر مسائل حقوقی با تأکید بر درس‌ها و عبرت‌هایی که باید از حادثه ۹ دی گرفت، افزود: دشمنان خارجی و فتنه گران سال‌ها برنامه‌ریزی کرده بودند تا به انقلاب و نظام ضربه بزنند، اما روشنگری، شجاعت و برخورد انقلابی مقام معظم رهبری حماسه ۹ دی را خلق کرد تا این فتنه بزرگ خنثی شود.

خدادادی دشتکی با اشاره به درایت مقام معظم رهبری در جریان فتنه سال ۸۸ افزود: در این فتنه تمام سرویس‌های اطلاعاتی غرب با سران فتنه همکاری کردند، اما ناکام ماندند.

انتهای پیام/ج

...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : شنبه 22 دی 1397 ساعت: 6:59