وحدت راحل رفع پیروزی جریان اصولگرایی است/بسته خارج از رکود دولت درمان شفابخش دردهای اقتصاد جامعه نبو :: .:همه باهم صدای کرد:.

وحدت راحل رفع پیروزی جریان اصولگرایی است/بسته خارج از رکود دولت درمان شفابخش دردهای اقتصاد جامعه نبو

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  عباس نصراللهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی فارس با اشاره به نزدیک شدن انتخابات مجلس دهم و جایگاه و نقش جریان اصولگرایی در آن اظهار کرد: نقش مجلس دهم به خاطر همزمانی بررسی برنامه ششم توسعه نقش بسیار مهم و کلیدی در پیشرفت و توسعه آینده کشور خواهد داشت.

  وی افزود: هر چه انسان‌های شایسته، مردم‌دار و ولایتمدار در این خانه امید ملت دور هم جمع شوند بدون شک جایگاه و تراز جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های بین‌المللی نیز رشد خواهد کرد.

  معاون اسبق اتباع وزارت کشور بدنه‌ی اصلی مجلس دهم را باید نمایندگان دارای اخلاق و کرامت‌های انسانی شکل دهند که به فکر خلق ثروت، اشتغال و معیشت برای جوانان باشند و دلسوزانه در راه مشکلات مردم قدم بردارند.

  وی با بیان اینکه پرداختن به مسائل حاشیه‌ای هیچ دردی را از مردم دوا نخواهد کرد، تصریح کرد: اکثر مجلس دهم را انسان‌های ولایتمدار و تفکر رهایی‌بخش اصولگرایی تشکیل خواهد داد.

   نصراللهی خاطرنشان کرد: مردم با بصیرت و شریف ایران اسلامی به این امر مهم توجه دارند که نمایندگی مجلس منصبی است که از طریق رأی مستقیم آنان انتخاب می‌شوند به هم خاطر باید در انتخاب کاندیدا جهت سرنوشت آینده کشور و شهر خود به‌خوبی دقت کنند.

  وی با برشمردن 2 ویژگی مهم مقام نمایندگی که به‌موجب اصل 58 قانون اساسی غیرقابل واگذاری به شخص است و همچنین مشارکتی است، گفت: چیزی که از جامعه انتظار می‌رود این است که بدانند نمایندگان به‌صورت مشترک در مصوبات مجلس شرکت می‌کنند و آن‌ها به تصویب می‌رسانند.

  این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه وحدت راحل رفع پیروزی جریان اصولگرایی است، اظهار کرد: مشکل اساسی امروز جامعه ما بی‌توجهی به عامه مردم از سوی خواص است به همین خاطر باید مردم کسانی را به سنگر مجلس وارد کنند که دارای تجارب متعدد اجرایی و مدیریتی در حوزه‌های مختلف باشند.

  وی پیروز میدان انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و مجلس دهم را ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی معرفی کرد و گفت: رهبری به مکرر در خصوص جایگاه رفیع مجلس می‌فرمایند مجلس شورای اسلامی امید ملت است.

  این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه مشروعیت و محبوبیت جریان اصولگرایی در فضای جامعه به‌خوبی احساس می‌شود، ادامه داد: مردم باید 7 اسفندماه با حضور باشکوه خود در پای صندوق‌های رأی آزمون دادها را وارد مجلس دهم کنند نه مدعیان آزمون!

  وی با پرداختن به سیاست‌های اقتصادی دولت یازدهم و تزریق بسته خارج از رکود به جامعه بیان کرد: من فکر می‌کنم سیاست‌های اقتصادی دولت یازدهم با چالش‌های اساسی از جمله رکود حاکم بر فضای اشتغال و تولید و همچنین بر بازار عرضه و تقاضا روبه‌رو بوده است.

  نصراللهی گفت: با توجه به فضای عمومی که در جامعه مربوط به مسائل پسا تحریم به وجود آمده است دولت‌مردان باید با مغتنم شمردن این فرصت تلاش بیشتری برای رفع دغدغه‌های مردم انجام دهند.

  وی با بیان اینکه بسته خارج از رکورد دولت تاکنون درمان شفابخشی برای دردهای اقتصادی جامعه نبوده است، تأکید کرد: عدم توجه به نقدینگی فعالان اقتصادی در حوزه تولید، پیوند ناکارآمد زنجیرهای تولید با همدیگر و نداشتن فرصت لازم برای برنامه‌ریزی کل جریان اقتصادی کشور را مخاطره انداخته است.

  این فعال سیاسی اصولگرا یادآور شد: مشکل اساسی دولت توجه و تقویت نکردن اقتصاد مقاومتی یا همان متکی به توان داخلی کشوراست و در حال حاضر نگاه جدی به این حوزه در کشور نمی‌بینیم.

  انتهای پیام/

  نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : چهارشنبه 21 مهر 1395 ساعت: 13:27
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها ads-123