همه مسؤولین شهرستان خمینی‌شهر موظف‌اند در مراسم ۹ دی امسال شرکت کنند

ساخت وبلاگ
چکیده : به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از خمینی‌شهر، محمود مسلم زاده ظهر امروز در جلسه شورای اداری با تسلیت ... با عنوان : همه مسؤولین شهرستان خمینی‌شهر موظف‌اند در مراسم ۹ دی امسال شرکت کنند بخوانید :
به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از خمینی‌شهر، محمود مسلم زاده ظهر امروز در جلسه شورای اداری با تسلیت درگذشت فقیه عالی‌قدر و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام آیت‌الله هاشمی شاهرودی و با تبریک فرا رسیدن سال نو میلادی و میلاد حضرت مسیح (ع) اظهار کرد: ۱۹ کارگروه در سطح شهرستان خمینی‌شهر ایجاد شده است تا دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب برای مردم به‌خصوص جوانان تهیه و تدوین کنند.

وی به عصر ارتباطات اشاره کرد و افزود: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران درصدد هستند از این راه با نفوذ در تفکر جوانان ایران اسلامی ایمان و باورهای اعتقادی آن‌ها خدشه‌دار کنند.

فرماندار شهرستان خمینی‌شهر با تأکید بر اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدای گران‌قدر و به کوری چشم دشمنان تاکنون توانسته است در همه عرصه‌های داخلی و بین‌المللی به‌خوبی بدرخشد، تصریح کرد: مردم ایران اسلامی امروز نیازمند خدمت صادقانه و بی‌منت مدیران توأم با تلاش و کوشش در حق خود هستند.

وی با تأکید بر اینکه به‌شدت به دنبال معرفی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های شهرستان خمینی‌شهر جهت جذب سرمایه‌گذار و گردشگر هستیم، گفت: همه دستگاه‌های و نهادهای اجرایی شهرستان خمینی‌شهر موظف‌اند در این راستا برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام دهند.

مسلم زاده با بیان اینکه میز خدمت در ادارات و نهادها به جزء دادن اطلاعات و راهنمایی لازم به ارباب‌رجوع کارایی‌های دیگری نیز دارد، بیان داشت: همه مسؤولین نهادها و اداره‌جات شهرستان خمینی‌شهر موظف‌اند در مراسم سالگرد ۹ دی امسال روز «بصیرت و میثاق امت با ولایت» حضور پررنگ‌تری نسبت به سالیان گذشته داشته باشند.

وی با تأکید بر اینکه عملکرد همه نهادها و ادارات شهرستان خمینی‌شهر جهت مشاهده و شفاف‌سازی اذهان عمومی در پایان سال جاری بر روی سایت فرمانداری قرار خواهد گرفت، گفت: این حق همه مردم هست که بدانند کدام نهاد یا اداره گوی سبقت از سایر نهاد در خدمت‌رسانی به آن‌ها ربوده است.

در پایان این جلسه توسط فرماندار، معاون جدید سیاسی و امنیتی فرمانداری شهرستان خمینی‌شهر و برخی دیگر از مدیران جدید دستگاه‌ها و نهادهایی همچون مرکز بهداشت و درمان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر، اداره محیط‌زیست و نهاد کتابخانه‌های شهرستان خمینی‌شهر به حاضرین معرفی شدند.

انتهای پیام/ج

...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : شنبه 22 دی 1397 ساعت: 6:59