اصلاح‌طلبان در راستای منافع ملی و تحقق خواسته‌های مردمی تلاش کنند :: .:همه باهم صدای کرد:.

اصلاح‌طلبان در راستای منافع ملی و تحقق خواسته‌های مردمی تلاش کنند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  قنبری در گفت و گو با مهر:

  اصلاح‌طلبان در راستای منافع ملی و تحقق خواسته‌های مردمی تلاش کنند

  اصفهان- خبرگزاری مهر: سخنگوی فراکسیون اصلاح‌طلبان مجلس هشتم با اشاره به اظهارات اخیر حجت السلام یونسی در اصفهان، گفت: اصلاح‌طلبان در راستای منافع ملی و تحقق خواسته‌های مردمی تلاش کنند.

  داریوش قنبری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در اصفهان پیرامون اظهارات اخیر حجت السلام علی یونسی در جمع جبهه اصلاح‌طلبان استان اصفهان مبنی بر اینکه پیروزی بعدی اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس تکمیل می‌شود تا یک مجلس شایسته دولت تدبیر و امید روی کار آمده و برای همیشه این گفتمان را پایدار کند، اظهار داشت: با اظهارنظر حجت السلام یونسی موافقم چرا که در انتخابات آینده، مجلسی باید روی کار بی آیید که با دولت تدبیر و امید نیز هم خوانی داشته باشد.

  وی با بیان اینکه اصلاح‌طلبان به عنوان یک جریان فعال سیاسی باید برنامه داشته باشند تا بتوانند به موفقیت برسند، اضافه کرد: این موفقیت و پیروزی که برای اصلاح‌طلبان در 24 خرداد 1392 به وجود آمد زمانی تکمیل می‌شود که مجلسی همسوی با این دولت به وجود آیید.

  عضو حزب مردم‌سالاری ادامه داد: مجلسی در آینده می‌تواند به دولت یازدهم کمک کند که باسیاست‌های او در جهت تحقق خواست‌های مردم هم خوانی داشته باشد.

  وی با بیان اینکه مجلس کنونی از حد انتقاد گذشته و در حال تخریب دولت است، بیان داشت: مقام معظم رهبری در اظهارات اخیر خود در جمع مسئولین نظام به انتقادهایی غیرمنصفانه‌ای که در این مدت کوتاه از عمر دولت می‌گذرد، به درستی اشاره کردند.

  قنبری تصریح کرد: با وجود این‌چنین تخریب‌ها و انتقادهای غیر کارشناسی از دولت یازدهم حتما نیاز هست که یک مجلسی همسو با دولت تدبیر و امید به وجود آیید.

  وی با بیان اینکه هدف دولت تدبیر و امید خدمت به مردم است، خاطرنشان کرد: هدف مجلس هم باید خدمت به مردم باشد و نباید خواسته‌های جناحی و گروهی جای منافع ملی و تحقق اراده مردم را بگیرد و لازم است اصلاح‌طلبان نیز در راستای این خواسته‌های مردمی تلاش کنند تا بتوانند در آینده به موفقیت برسند.

  انتهای پیام/

  نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : چهارشنبه 21 مهر 1395 ساعت: 13:28
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها ads-123