مسئول شورای هماهنگی شاهین‌شهر و میمه: سخنران مراسم امسال ۱۳ آبان شاهین‌شهر میردامادی امام‌جمعه موقت

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

۱۳ آبان

مسئول شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه با دعوت از عموم مردم انقلابی و شهیدپرور برای حضور پررنگ در مراسم یوم‌الله ۱۳ آبان امسال گفت: سخنران مراسم امسال ۱۳ آبان در شاهین‌شهر حجت السلام میردامادی امام‌جمعه موقت اصفهان هست.
مسیب نجیمی ظهر امروز در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی جویا، با اشاره به فرا رسیدن یوم‌الله ۱۳ آبان روز دانش‌آموز و تسخیر لانه جاسوسی امریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام(۱۳۵۸) اظهار کرد: این مراسم باشکوه همزمان با سراسر کشور در سطح شهرستان شاهین‌شهر و میمه برگزار می‌شود به همین جهت از عموم مردم مؤمن، انقلابی و شهیدپرور برای حضور پررنگ در این مراسم دعوت می‌شود.
وی افزود: ملت مؤمن و انقلابی ایران اسلامی یک‌بار دیگر با عزمی راسخ و بصیرت سیاسی و دینی ۱۳ آبان امسال را به‌روزی درس‌آموز برای استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایت‌کار رقم خواهند زد.
مسئول شورای هماهنگی شاهین‌شهر و میمه در ادامه ویژگی راهپیمایی امسال را نسبت به سالیان گذشته در تعطیلی روز پنج‌شنبه مدارس عنوان کرد که دانش آموزان به‌صورت داوطلبانه در این مراسم شرکت خواهند کرد، عنوان کرد و گفت: سخنران مراسم امسال ۱۳ آبان در شاهین‌شهر حجت السلام سید مجتبی میردامادی امام‌جمعه موقت اصفهان می‌باشد.
وی تأکید کرد: ملت قهرمان و همیشه در صحنه ایران اسلامی با غریو فریادهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل»اثبات خواهند کرد که کارنامه ننگین آمریکا در دشمنی با ملت ایران و مظلومین جهان از جمله سوریه و یمن اجازه نفوذ مجدد آمریکا را نخواهند داد و این شعارها و فریادها در کشور ما از گذشته زنده‌تر و پویاتر خواهد بود.
نجیمی تصریح کرد: این مراسم روز در شاهین‌شهر از ساعت ۱۰ صبح از مقابل تالار شیخ بهایی شاهین‌شهر به سمت مصلی نماز جمعه این شهر برگزار می‌شود؛ در شهر گز برخوار نیز از ساعت ۱۰ صبح از میدان توحید به سمت کانون شهدا برگزار خواهد شد؛ مراسم راهپیمایی در شهر وزوان نیز همزمان با سراسر کشور از گلزار شهدای گمنام به سمت مسجد جامع این شهر برگزار می‌شود و این مراسم در شهر میمه نیز از ساعت ۱۰ صبح از مسجد جامع میمه شروع و پس از عبور از خیابان مطهری مجدد به مسجد جامع این شهر برگزار می‌شود.
انتهای پیام/

...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : دوشنبه 10 آبان 1395 ساعت: 3:43