فرماندار شاهین‌شهر و میمه خبر داد: افتتاح رسمی خط لوله آب ۶۰۰ میلی‌متری شهر گز برخوار با حضور وزیر ن

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

حمید چیت چیان

فرماندار شهرستان شاهین‌شهر و میمه با دعوت از مردم برای حضور پررنگ در مراسم یوم‌الله ۱۳ آبان گفت: افتتاح رسمی خط لوله آب ۶۰۰ میلی‌متری شهر گز برخوار روز چهارشنبه ۱۲ آبان ماه جاری با حضور وزیر نیرو برگزار می‌شود.

علیرضا بصیری جزی عصر امروز در گفت‌وگو با پایگاه خبری جویا با اشاره به فرا رسیدن یوم‌الله ۱۳ آبان روز دانش‌آموز و تسخیر لانه جاسوسی امریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام (۱۳۵۸) اظهار کرد: این مراسم باشکوه همزمان با سراسر کشور در سطح شهرستان شاهین‌شهر و میمه برگزار می‌شود به همین جهت از عموم مردم مؤمن، انقلابی و شهیدپرور برای حضور پررنگ در این مراسم دعوت می‌کنم.
وی افزود: ملت مؤمن و انقلابی ایران اسلامی یک‌بار دیگر با عزمی راسخ و بصیرت سیاسی و دینی ۱۳ آبان امسال را به‌روزی درس‌آموز برای استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایت‌کار رقم خواهند زد.

وی در ادامه از افتتاح رسمی خط لوله آب ۶۰۰ میلی‌متری شهر گز برخوار در روز چهارشنبه ۱۲ آبان ماه سال جاری خبر داد و گفت: این مراسم با حضور حمید چیت چیان وزیر نیرو و سایر مسئولین استانی رأس ساعت ۱۵ عصر روز یادشده در پردیس سینمایی بهار شهر گز برخوار برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : چهارشنبه 12 آبان 1395 ساعت: 13:30