فرماندار شاهین‌شهر و میمه: مدیران شهرستان شاهین‌شهر و میمه مکلف به رفع مشکلات مردم‌اند

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

فرماندار شاهین‌شهر و میمه:

مدیران شهرستان شاهین‌شهر و میمه مکلف به رفع مشکلات مردم‌اند

فرماندار شهرستان شاهین‌شهر و میمه با بیان اینکه ملاقات مردمی فرماندار در شهرستان در ساعت اداری روزهای دوشنبه برگزار می‌گردد، گفت: همه مدیران مکلف شده‌اند تمام تلاش خود را در جهت رفع مشکلات مردم به کار گرفته و دیدارها و ملاقات مردمی را در دستور کار قرار دهند.

به گزارش جویا، علیرضا بصیری در بین خطبه‌های این هفته نماز جمعه شاهین‌شهر طی سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: امروز برای ما مدیران و مسئولین فرض است راه و روش شهیدان رجایی و باهنر را به‌عنوان الگو رفتاری خود برگزیده و خود را خادم مردم بدانیم.

وی هفته دولت را فرصت مغتنمی برای ارائه عملکردها و کارهای انجام‌شده توسط مدیران و مسئولین دانست و افزود: در طول 37 سالی که از عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌گذرد دولت‌های فراوانی بر سرکار آمده‌اند که مشکلات فراوانی ازجمله 8 سال جنگ تحمیلی و اعمال تحریم‌های ظالمانه در جهت تهدید و تخریب ملت از سوی دشمنان نظام را در پیش روی خود داشته و تمام توجه و توان خود را برای رفع مشکلات مردم و نابسامانی‌ها بکار گرفته‌اند و به سهم خود موفقیت‌هایی داشته‌اند.

فرماندار شاهین‌شهر و میمه ادامه داد: دولت تدبیر وامید پس از شروع کار خود در سال 92 تمام اهتمام خود را برای تحقق اهداف نظام و وعده‌هایی که به مردم در حوزه سیاست خارجی و سیاست داخلی داده بود به کار گرفت و به موفقیت‌های زیادی نائل گردید.

وی با اشاره به عملکرد دولت در حوزه سیاست خارجی خاطرنشان کرد: سرداران ما در جبهه دیپلماسی توانستند در مذاکرات سخت و نفس‌گیری که با 6 قدرت بزرگ دنیا داشتند علی‌رغم همه امکانات و ابزارهایی که علیه ایران اسلامی بکار گرفته شد با تثبیت حقانیت ایران در استفاده صلح‌آمیز از انرژی هسته‌ای به‌خوبی شایستگی‌های خود را به رخ دنیا بکشند و مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) نیز در دیدار اخیر هیئت دولت با ایشان قدردانی خود را از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای اعلام نمودند.

فرماندار شاهین‌شهر و میمه با تشریح عملکرد دولت در حوزه سیاست داخلی تصریح کرد: اجرای طرح سلامت، رفع موانع سرمایه‌گذاری، حمایت از صنعت و اشتغال پایدار و کشاورزی، ارتقا رشد اقتصادی منفی به طراز مثبت و اتخاذ سیاست اقتصاد مقاومتی مورد تأکید رهبر انقلاب را ازجمله اقدامات دولت در این بخش بیان نمود.

وی بیان داشت: دولت در راستای حمایت از تولید و مبارزه با قاچاق کالا و ارز از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و کاهش مبلغ در گردش ناشی از قاچاق کالا نمونه بارز این اقدام است.

بصیری جزی خاطرنشان کرد: در این راستا مردم نیز باید به کمک دولت بیایند و با حمایت و مصرف کالاهای داخلی زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی را فراهم نمایند چراکه استفاده از کالای قاچاق باعث حذف فرصت‌های شغلی و افزایش بیکاری در جامعه می‌گردد لذا باید فرهنگ استفاده از کالای تولید داخل در جامعه نهادینه شود.

این مسئول در ادامه با اشاره به فعالیت دستگاه‌های اجرایی در شهرستان اظهار کرد: با تعامل خوب و سازنده‌ای که در بین مسئولین و مدیران شهرستان وجود دارد امروز شاهد پیشرفت و آبادانی بیش‌ازپیش شهرستان هستیم.

فرماندار در ادامه سخنان خود به اقدامات صورت گرفته در هفته دولت در شهرستان اشاره کرد و گفت: در طول هفته دولت 80 پروژه عمرانی، خدماتی و فرهنگی بااعتباری بالغ‌بر 79 میلیارد تومان در حال کلنگ زنی و افتتاح است که 13 دستگاه دولتی و بخش خصوصی در آن سهیم بوده‌اند و در این میان 20 میلیارد تومان آن در شاهین‌شهر و مابقی در سطح شهرها و روستاهای دیگر شهرستان صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه ملاقات مردمی فرماندار در شهرستان در ساعت اداری روزهای دوشنبه برگزار می‌گردد، افزود: همه مدیران مکلف شده‌اند تمام تلاش خود را در جهت رفع مشکلات مردم به کار گرفته و دیدارها و ملاقات مردمی را در دستور کار قرار دهند.

انتهای پیام/

...
نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : چهارشنبه 21 مهر 1395 ساعت: 13:27