خودروی مگان باج شورای شهر شاهین‌شهر به اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

ساخت وبلاگ
چکیده : به گزارش پایگاه خبری صدای جویا، پایگاه عدالت‌خواهی شاهین‌شهر این دفعه طی مطلبی به‌عنوان« مگان شهردار... با عنوان : خودروی مگان باج شورای شهر شاهین‌شهر به اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان بخوانید :

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا، پایگاه عدالت‌خواهی شاهین‌شهر این دفعه طی مطلبی به‌عنوان« مگان شهرداری شاهین‌شهر در اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان چه می‌کند ؟!» آورده است: شهردار سابق شاهین‌شهر آقای حسین امیری وقتی احساس کرد که خودرو مگان شهردار ما قبل خود آقای ناصر نفری که از عمر آن چهار سال می‌گذشت در شأن و جایگاه مدیریتی ایشان نیست !!! تصمیم گرفت خودرو مگانی جدیدی خریداری نماید، لذا با کمک مصوبه شورای شهر سابق قرار بر آن شد که خودرو قبلی فروخته شود و یک خودرو مگان صفر دیگری خریداری شود .

این پایگاه ادامه می‌دهد: متأسفانه نه تنها به آن مصوبه عمل نشد و خودرو قبلی فروخته نشد بلکه خودرو مگان به اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان داده شد و اکنون مورد استفاده مدیران این اداره می‌باشد !

البته شورای شهر سابق دلیل می‌آورند که اداره کل راه و شهرسازی از شهرداری شاهین‌شهر تقاضای یک خودرو پژو پارس صفر نموده بود و شورا هم به‌جای خرید پژو پارس، خودرو مگان را به این اداره تحویل می‌دهند تا این اداره هم موانع برخی مصوبات شورا را برطرف نماید .

عدالت‌خواهی تأکید می‌کند: واقعاً این روش یک بدعت نامطلوب است که شورا بخواهد برای راه افتادن اموراتش با اعطای خودرو به آن‌ها که در واقع باج دادن است امور شهرسازی خود را راه بیندازد.

این رسانه در ادامه می‌گوید: این بدعت باعث می‌شود که هر اداره‌ای برای راه انداختن مشکلات شاهین‌شهر یک باج از مسئولان شاهین‌شهر طلب نماید ، حال این مسئله وقتی بهرنج تر می‌شود که به غیر از اداره‌ها و سازمان‌های شاهین‌شهر که مرتباً تقاضاهای این‌چنین کارهایی را دارند ، سازمان‌های اصفهان هم چشم طمع به پول مردم این شهر بدوزند .

البته علت و ریشه این امور روحیه اشرافی مسئولان است که به‌جای کار و خدمت و استفاده از تمام توان برای برطرف کردن مشکلات کشور، برای انجام دادن وظیفه معمولی خود نیز، دنبال خودرو و امکانات برای خویش هستند .

عدالت‌خواهی در پایان می‌افزاید: آن زمانی که مدیران اشرافی سابق، ریشه این ریخت‌وپاش‌ها را در این شهر گذاشتند و با حمایت و سکوت کسانی که نان دین می‌خورند این شجره خبیثه را پایه‌گذاری کردند الان یکی از شاخه‌های آن شجره خبیثه می‌شود اعطای اموال مردم این شهر به ادارات و سازمان‌های اصفهان !!!

انتهای پیام/ج

شاهینشهر,شهرسازی,...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : پنجشنبه 20 مهر 1396 ساعت: 21:41